Rodzaje biustonoszy

Nie tylko rozmiar, ale i krój biustonosza jest ważny. Dostosuj go do wielkości biustu, jego kształtu, a nawet całej sylwetki. Istotny jest również materiał z którego jest wykonany: możesz wybrać spośród koronek, satyny lub elastycznej bawełny.

Balkonetka

To średnio zabudowany stanik. Ramiączka są umieszczone szeroko, co sprawia, że daje kwadratowy dekolt. Miseczki są usztywniane z fiszbinami. Najlepszy dla kobiet o małym i średnim biuście.

Plunge

Jego miseczki są głęboko wycięte, fiszbiny nisko zakończone. Staniki tego typu nadają się do głębokich dekoltów w kształcie litery V. Dobry przy szeroko rozstawionych piersiach.

Push-up

Biustonosz ten jest wyposażony w dodatkowe wkładki umieszczone w dolnej części miseczek. W niektórych modelach wkladki można usuwać lub dołożyć kolejne. Idealny dla kobiet z małym biustem.

Full cup

To najbardziej zabudowany model, który zasłania całe piersi. Ma zawsze bardzo wysoki mostek i grubsze ramiączka. Szyje się go najczęściej z elastycznej koronki, nie jest usztywniany. To fason odpowiedni dla dużych biustów.

Minimizer

Biustonosz na fiszbinach, z miękkimi, pełnymi miseczkami. Biust jest lekko ściśnięty nawet do dwóch rozmiarów mniej. Jest korzystny dla kobiet o pełniejszych kształtach.

Więcej informacji na https://e-marilyn.pl/

Leave a Comment